INWESTUJĄC W ATESTOWANE PLACE ZABAW INWESTUJESZ W BEZPIECZEŃSTWO NAJMŁODSZYCH

Głównym celem działalności firmy „drewnoStyl Kolbuszowa” jest produkcja wyposażenia bezpiecznych placów zabaw dla dzieci, które stanowią wyposażenie przedszkoli i szkół, ale również są doskonałym uzupełnieniem terenów zielonych i osiedli mieszkaniowych w miastach i na wsi. Dzieci naszej dekady są ruchliwe, ciekawe świata i nowych wrażeń, które dostarczane są głównie poprzez zabawę. W naszym interesie leży więc troska o zapewnienie dzieciom odpowiednich miejsc, gdzie mogą się wyszumieć i wyszaleć, a jednocześnie rozwijać i dobrze bawić.

Firma DREWNO STYL Place zabaw udziela na swoje wyroby 24 miesięcznej gwarancji, a po upływie tego terminu zapewnia płatny serwis pogwarancyjny. W okresie gwarancyjnym place zabaw są objęte ubezpieczeniem OC, od chwili podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego. 

TECHNOLOGIA PRODUKCJI DREWNIANYCH PLACÓW ZABAW

DREWNO SOSNOWE BEZRDZENIOWE

Do produkcji wykorzystujemy drewno sosnowe bezrdzeniowe. Elementy zabezpieczające, daszki wykonane są ze sklejki laminowanej, wodoodpornej.

ELEMENTY WYKONANE ZE STALI

Malowanie proszkowo gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne, zabezpieczenie przed korozją oraz doskonały efekt estetyczny.

KOTWY STALOWE

Łańcuchy – stal konstrukcyjna, ocynkowana, nierdzewna. Elementy mocowane w gruncie za pomocą kotew metalowych obetonowane zgodnie z normą PN1176.

ZAŚLEPKI NA ŚRUBY

Zaślepki na śruby – wszystkie elementy złączne zabezpieczone są odpowiednimi zaślepkami wykonanymi z najwyższej jakości tworzyw sztucznych.

Tworzymy place zabaw z bezpiecznych materiałów oraz połączeń komponentów. Dbamy o zastosowanie solidnych rozwiązań oraz o to, aby miejsca połączeń elementów drewnianych i metalowych z częściami z tworzywa sztucznego były odpowiednio mocne i trwałe.

Elementy drewniane wykonane są z drewna iglastego bezrdzeniowego. Drewno jest impregnowane i malowane na różne kolory. Daszki oraz osłony zabezpieczające są wykonane ze sklejki z warstwą melaminową. Elementy metalowe są ocynkowane, następnie malowane proszkowo. Są wytrzymałe na warunki atmosferyczne i dewastację. Wszystkie elementy malowane są farbami ekologicznymi, które nie zawierają arsenu oraz chromu.

Pomosty wiszące i siedziska huśtawek mocowane za pomocą łańcuchów ze stali ocynkowanej posiadających odpowiednie atesty. Wszelkie metalowe łączniki są zabezpieczone specjalnymi plastikowymi zaślepkami co poprawia w znacznym stopniu estetykę, ale również bezpieczeństwo urządzenia.

Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze, dlatego nasze produkty poddawane są systemowi certyfikacji. Wszystkie wyroby posiadają certyfikaty zgodności w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa użytkowania z wymaganiami aktów prawnych i polskich norm PN 1176 z przeznaczeniem na publiczne place zabaw.