ŁAWKI I STOŁY

Kolejnymi produktami niezbędnymi w przestrzeni publicznej i miejskiej oraz w ogródkach przedszkolnych, są ławki i stoły. Znajdują się one również w naszej ofercie. Przykłady prezentujemy poniżej. Możliwe są również realizacje na życzenie klienta.

Ławka parkowa z podłokietnikiem

Konstrukcja aluminiowa z siedziskiem i oparciem wykonanym z drewna liściastego olchowego. Malowana lakierobejcą. Montowana do podłoża na kotwach stalowych.

Dane techniczne: – długość: 170 cm – szerokość: 70 cm – wysokość: 80 cm – liczba użytkowników: 4

Ławka drewniana

Konstrukcja drewniana z drewna sosnowego, siedziska i oparcie z olchowego. Malowana farbami ekologicznymi w czterech kolorach do wyboru: czerwony, niebieski, zielony, żółty. Montowana do podłoża na kotwach stalowych.

Dane techniczne: – długość: 170 cm – szerokość: 700 cm – wysokość: 80 cm – liczba użytkowników: 4

Zestaw stolik-ławki

Konstrukcja metalowa ocynkowana. Blat oraz siedziska wykonane ze sklejki lub tarcicy olchowej. Przeznaczona dla ośmiorga dzieci. Posiada certyfikat z przeznaczeniem na publiczne place zabaw.

Dane techniczne: – długość: 170 cm – szerokość: 140 cm – wysokość: 75 cm – wysokość swobodnego upadku: 35 cm – strefa bezpieczeństwa: 470 x 440 cm – normy bezpieczeństwa EN 1176-1 – liczba użytkowników: 8