GRY PLANSZOWE W TERENIE

Nowa propozycja wyposażenia placów zabaw, która gwarantuje aktywność na świeżym powietrzu, a przy tym świetną zabawę i ćwiczenia intelektualne zarówno dzieciom, jak i ich opiekunom, to gry planszowe w rozmiarze XXL. Zapewniają w plenerze wspaniałą zabawę całym rodzinom. Są również świetną atrakcją na organizowanych imprezach masowych i festynach dla dzieci i dorosłych.

SZACHY

Figury szachowe wykonane są z tworzywa sztucznego (polietylen – PE ), metodą rotoformowania. Dzięki tej technologii uzyskuje się produkt bez naprężeń – czyli taki, który nie ulega deformacji przy użytkowaniu. Zaletą tej produkcji jest również uzyskanie produktu jednoczęściowego pozbawionego sklejeń oraz łączeń co także przekłada się na wytrzymałość figur. Tworzywo z którego wykonane są figury szachowe jest bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, przewrócenie, kopnięcie, a zrzucenie z znacznej wysokości nie powoduje uszkodzenia figury. Istnieje możliwość dodatkowego obciążenia figur, np piaskiem. Szachy mogą byś stosowane na polu brukowanym, wymalowanym lub innym. W naszej ofercie znajduję się również pole szachowe, które wykonane jest metodą nadruku na materiale banerowym odpornym na przetarcia oraz promienie UV. Wymiary planszy to 4×4 metry. W skład kompletu wchodzi 16 pionków czarnych i 16 pionków jasnoszarych.

Królowa101 cm3,5 kgGoniec92 cm3,0 kg
Król105 cm3,5 kgKoń72 cm2,5 kg
Wieża70 cm2,5 kgPionek62 cm2,0 kg

CHIŃCZYK

Pionki podobnie jak figury szachowe wykonane są z tworzywa sztucznego (polietylen – PE ), metodą rotoformowania. Dzięki tej technologii uzyskuje się produkt bez naprężeń – czyli taki, który nie ulega deformacji przy użytkowaniu. Zaletą tej produkcji jest również uzyskanie produktu jednoczęściowego pozbawionego sklejeń oraz łączeń co także przekłada się na wytrzymałość figur. Tworzywo z którego wykonane są figury szachowe jest bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, przewrócenie, kopnięcie, a zrzucenie z znacznej wysokości nie powoduje uszkodzenia figury. Istnieje możliwość dodatkowego obciążenia figur, np piaskiem. Szachy mogą byś stosowane na polu brukowanym, wymalowanym lub innym. W naszej ofercie znajduję się również pole szachowe, które wykonane jest metodą nadruku na materiale banerowym odpornym na przetarcia oraz promienie UV. Wymiary planszy to 4×4 metry.  

TWITTER XXL

Twister to kultowa i znana na całym świecie gra.  Teraz oferujemy Państwu wersję XXL, dzięki której na planszy o wymiarach 4mx4m może jednocześnie bawić się wiele osób na powietrzu. Gra idealnie łączy świetną zabawę i gimnastykę. Daje dużo radości zarówno dzieciom jak i dorosłym. Plansza wykonana jest metodą nadruku na materiale banerowym, odpornym na przetarcia oraz promienie UV.