O firmie

Shortcode Image

INWESTUJĄC W ATESTOWANE PLACE ZABAW
INWESTUJESZ W BEZPIECZEŃSTWO NAJMŁODSZYCH

Głównym celem działalności firmy „drewnoStyl Kolbuszowa” jest produkcja wyposażenia bezpiecznych placów zabaw dla dzieci, które stanowią wyposażenie przedszkoli i szkół, ale również są doskonałym uzupełnieniem terenów zielonych i osiedli mieszkaniowych w miastach i na wsi. Dzieci naszej dekady są ruchliwe, ciekawe świata i nowych wrażeń, które dostarczane są głównie poprzez zabawę. W naszym interesie leży więc troska o zapewnienie dzieciom odpowiednich miejsc, gdzie mogą się wyszumieć i wyszaleć, a jednocześnie rozwijać i dobrze bawić.

Firma DREWNO STYL Place zabaw udziela na swoje wyroby 24 miesięcznej gwarancji, a po upływie tego terminu zapewnia płatny serwis pogwarancyjny. W okresie gwarancyjnym place zabaw są objęte ubezpieczeniem OC, od chwili podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego. 

TECHNOLOGIA PRODUKCJI DREWNIANYCH PLACÓW ZABAW

drewno sosnowe rdzenioweelementy wykonane ze stalielementy ocynkowanezaślepki na śruby
DREWNO SOSNOWE BEZRDZENIOWE
ELEMENTY WYKONANE ZE STALI
KOTWY STALOWE
ZAŚLEPKI NA ŚRUBY
Do produkcji wykorzystujemy drewno sosnowe bezrdzeniowe. Elementy zabezpieczające, daszki wykonane są ze sklejki laminowanej, wodoodpornej.
Malowanie proszkowo gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne, zabezpieczenie przed korozją oraz doskonały efekt estetyczny.
Łańcuchy – stal konstrukcyjna, ocynkowana, nierdzewna. Elementy mocowane w gruncie za pomocą kotew metalowych obetonowane zgodnie z normą PN1176.
Zaślepki na śruby – wszystkie elementy złączne zabezpieczone są odpowiednimi zaślepkami wykonanymi z najwyższej jakości tworzyw sztucznych.