ŁAWKI I STOLY

Kolejnymi produktami niezbędnymi w przestrzeni publicznej i miejskiej oraz w ogródkach przedszkolnych, są ławki i stoły. Znajdują się one również w naszej ofercie. Przykłady prezentujemy poniżej. Możliwe są również realizacje na życzenie klienta.


ławka parkowa z podłokietnikiem drewnianaŁawka parkowa z podłokietnikiem

Konstrukcja aluminiowa z siedziskiem i oparciem wykonanym z drewna liściastego olchowego. Malowana lakierobejcą. Montowana do podłoża na kotwach stalowych.

Dane techniczne: - długość: 170 cm - szerokość: 70 cm - wysokość: 80 cm - liczba użytkowników: 4


ławka drewnianaŁawka drewniana

Konstrukcja drewniana z drewna sosnowego, siedziska i oparcie z olchowego. Malowana farbami ekologicznymi w czterech kolorach do wyboru: czerwony, niebieski, zielony, żółty. Montowana do podłoża na kotwach stalowych.

Dane techniczne: - długość: 170 cm - szerokość: 700 cm - wysokość: 80 cm - liczba użytkowników: 4


Zestaw stolik-ławki

zestaw stolik i ławkiKonstrukcja metalowa ocynkowana. Blat oraz siedziska wykonane ze sklejki lub tarcicy olchowej. Przeznaczona dla ośmiorga dzieci. Posiada certyfikat z przeznaczeniem na publiczne place zabaw.

Dane techniczne: - długość: 170 cm - szerokość: 140 cm - wysokość: 75 cm - wysokość swobodnego upadku: 35 cm - strefa bezpieczeństwa: 470 x 440 cm - normy bezpieczeństwa EN 1176-1 - liczba użytkowników: 8