GRY PLANSZOWE W TERENIE

Nowa propozycja wyposażenia placów zabaw, która gwarantuje aktywność na świeżym powietrzu, a przy tym świetną zabawę i ćwiczenia intelektualne zarówno dzieciom, jak i ich opiekunom, to gry planszowe w rozmiarze XXL. Zapewniają w plenerze wspaniałą zabawę całym rodzinom. Są również świetną atrakcją na organizowanych imprezach masowych i festynach dla dzieci i dorosłych.

SZACHY

Mega szachy 1Figury szachowe wykonane są z tworzywa sztucznego (polietylen – PE ), metodą rotoformowania. Dzięki tej technologii uzyskuje się produkt bez naprężeń – czyli taki, który nie ulega deformacji przy użytkowaniu. Zaletą tej produkcji jest również uzyskanie produktu jednoczęściowego pozbawionego sklejeń oraz łączeń co także przekłada się na wytrzymałość figur. Tworzywo z którego wykonane są figury szachowe jest bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, przewrócenie, kopnięcie, a zrzucenie z znacznej wysokości nie powoduje uszkodzenia figury. Istnieje możliwość dodatkowego obciążenia figur, np piaskiem. Szachy mogą byś stosowane na polu brukowanym, wymalowanym lub innym. W naszej ofercie znajduję się również pole szachowe, które wykonane jest metodą nadruku na materiale banerowym odpornym na przetarcia oraz promienie UV. Wymiary planszy to 4x4 metry. W skład kompletu wchodzi 16 pionków czarnych i 16 pionków jasnoszarych.
Królowa 101 cm 3,5 kg Goniec 92 cm 3,0 kg
Król 105 cm 3,5 kg Koń 72 cm 2,5 kg
Wieża 70 cm 2,5 kg Pionek 62 cm 2,0 kg
 

CHIŃCZYK

Chińczyk1

Pionki podobnie jak figury szachowe wykonane są z tworzywa sztucznego (polietylen – PE ), metodą rotoformowania. Dzięki tej technologii uzyskuje się produkt bez naprężeń – czyli taki, który nie ulega deformacji przy użytkowaniu. Zaletą tej produkcji jest również uzyskanie produktu jednoczęściowego pozbawionego sklejeń oraz łączeń co także przekłada się na wytrzymałość figur. Tworzywo z którego wykonane są figury szachowe jest bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, przewrócenie, kopnięcie, a zrzucenie z znacznej wysokości nie powoduje uszkodzenia figury. Istnieje możliwość dodatkowego obciążenia figur, np piaskiem. Szachy mogą byś stosowane na polu brukowanym, wymalowanym lub innym. W naszej ofercie znajduję się również pole szachowe, które wykonane jest metodą nadruku na materiale banerowym odpornym na przetarcia oraz promienie UV. Wymiary planszy to 4x4 metry.  

Twister XXL

SONY DSC Twister to kultowa i znana na całym świecie gra.  Teraz oferujemy Państwu wersję XXL, dzięki której na planszy o wymiarach 4mx4m może jednocześnie bawić się wiele osób na powietrzu. Gra idealnie łączy świetną zabawę i gimnastykę. Daje dużo radości zarówno dzieciom jak i dorosłym. Plansza wykonana jest metodą nadruku na materiale banerowym, odpornym na przetarcia oraz promienie UV.    
SONY DSC Kostka SONY DSC