CERTYFIKATY

Tworzymy place zabaw z bezpiecznych materiałów oraz połączeń komponentów. Dbamy o zastosowanie solidnych rozwiązań oraz o to, aby miejsca połączeń elementów drewnianych i metalowych z częściami z tworzywa sztucznego były odpowiednio mocne i trwałe.

Elementy drewniane wykonane są z drewna iglastego bezrdzeniowego. Drewno jest impregnowane i malowane na różne kolory. Daszki oraz osłony zabezpieczające są wykonane ze sklejki z warstwą melaminową. Elementy metalowe są ocynkowane, następnie malowane proszkowo. Są wytrzymałe na warunki atmosferyczne i dewastację. Wszystkie elementy malowane są farbami ekologicznymi, które nie zawierają arsenu oraz chromu.

Pomosty wiszące i siedziska huśtawek mocowane za pomocą łańcuchów ze stali ocynkowanej posiadających odpowiednie atesty. Wszelkie metalowe łączniki są zabezpieczone specjalnymi plastikowymi zaślepkami co poprawia w znacznym stopniu estetykę, ale również bezpieczeństwo urządzenia.

Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze, dlatego nasze produkty poddawane są systemowi certyfikacji. Wszystkie wyroby posiadają certyfikaty zgodności w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa użytkowania z wymaganiami aktów prawnych i polskich norm PN 1176 z przeznaczeniem na publiczne place zabaw.

DREWNOSTYL - certyfikaty